Działając kompleksowo pozwalamy racjonalnie gospodarować finansami naszych Klientów.

Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, biurowcach i halach produkcyjnych.

Ponadto wykonujemy również usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji terenów zielonych.

Sprzątanie obiektów bez względu na rodzaj i stopień zanieczyszczenia prowadzimy w sposób profesjonalny, atestowanymi środkami z zastosowaniem maszyn czyszczących wysokiej jakości.

Kadra pracownicza jak i nadzór to doświadczeni i przeszkoleni fachowcy, funkcjonujący w branży od wielu lat. W przypadku wyboru naszej firmy jesteśmy otwarci na przejmowanie dotychczasowego personelu sprzątającego kontrahenta z zachowaniem przepisów kodeksu pracy.

  • polimeryzacja podłóg
  • sprzątanie poremontowe
  • pielęgnacja terenów zielonych
  •  odśnieżanie

sprzątanie Bydgoszcz, sprzątanie Inowrocław, sprzątanie Włocławek, sprzątanie Grudziądz, sprzątanie Nakło, sprzątanie Szubin, sprzątanie Kowalewo, sprzątanie Osielsko, sprzątanie Chełmno, sprzątanie Rypin, sprzątanie Żnin, sprzątanie Koronowo, sprzątanie Kowalewo pomorskie

Agencja posiada status zakładu pracy chronionej, a firmy podejmujące z nami współpracę nabywają uprawnienia do obniżenia comiesięcznych, obowiązkowych wpłat na PFRON. Przedmiotowa ulga wynosi około 50% ceny netto usługi. Sprzątanie obiektów to usługa, którą świadczymy w następujących miastach: Bydgoszcz, Inowrocław, Zielona Góra, Łódź, Kutno oraz okolicach.
Stihl ZetorNacStiga Numatic Honda