mycie_votum2
Firma VOTUM świadczy również usługi w zakresie utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, biurowcach i halach produkcyjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku możemy pochwalić się nowym nabytkiem, jaką jest myjnia parowa Marem JMR PREMIUM. Jest to jedno z nowszych rozwiązań stosowanych w branży sprzątającej. Swoją usługę kierujemy do firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.


Zastosowanie myjni parowej jest szerokie:
czyszczenie wszelkich powierzchni i urządzeń przemysłowych,
toalety i łazienki, kuchnie,
samochody (karoseria, tapicerka),
wyroby ze stali nierdzewnej ,
służba zdrowia,
gastronomia ,
przemysł spożywczy,
płytki podłogowe i ścienne, czyszczenie fug,
wykładziny, dywany.

Użycie myjni parowej w porównaniu z myciem ręcznym pozwala zaoszczędzić wodę, skutecznie zadbać o powietrznię oraz zminimalizować zużycie środków chemicznych. Nie wszędzie możliwe jest użycie wody, dlatego para wodna jest świetną alternatywą dla takich miejsc i urządzeń. Sprawdzi się przy wszelkich trudno dostępnych zabrudzeniach, tłustych plamach oraz pozbyciu się bakterii i grzybów. Dodatkowo plusem myjni parowej jest duża mobilność urządzenia, bowiem niewielkie gabaryty i brak jakiejkolwiek trudności przy montażu zapewniają szybki dostęp do urządzenia i realizację zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z usługi myjni parowej. Gwarantujemy szybsze, sprawniejsze i tańsze wyczyszczenie zanieczyszczonych powierzchni.

Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń, wycenimy usługę indywidualnie 52 379 33 00

mycie parą Bydgoszcz, myjnia parowa Bydgoszcz, mycie suchą lub mokra parą Bydgoszcz

mycie_votum_fotka